RENAULT - FLUENCE DETAY

RENAULT - FLUENCE

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model Yılı: (0-3 Yaş)
Vites Türü: Düz Vites
Kasa Tipi: Sedan
Yakıt Türü: Dizel

KİRALAMA KOŞULLARI

Yaş: Minimum 21 Yaş
Ödeme: Minimum 1 Kredi Kartı
Deneyim: Minimum 1 Yıl Ehliyet
Tüm Koşulları Okuyunuz...

0(532) 335 77 46'ı ARAYIN veya FORMU DOLDURUN

RENAULT - FLUENCE FİYATLARI

  • 1-3 GÜN175 TL

  • 4-7 GÜN165 TL

  • 8-15 GÜN155 TL

  • 15+ GÜNİletişim İçin Tıklayın!

REZERVASYON FORMU

7/24 YOL YARDIM

Kaza veya arıza nedeniyle yolda mı kaldınız? Endişelenmeyin! Türkiye’nin her noktasında Yol Yardım hizmetlerimiz ile 7/24 yanınızdayız. İster size sunacağımız yedek araçla yola devam edin, isterseniz özel durumlarda; uçak, otobüs ya da konaklama seçeneklerimizden dilediğinizi seçin.

YEDEK ARAÇ

Arıza veya hasar nedeniyle araçsız mı kaldınız? Merak etmeyin. Aracınızın arızası giderilene kadar, size sunacağımız yedek araç ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.

PERİYODİK BAKIM

Aracınızın bakım işlemleri gözünüzde mi büyüyor? Büyütmeyin! Web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden; yetkili servislerimize ulaşabilir, hızlıca randevunuzu alır ve kolayca bakım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

LASTİK YÖNETİMİ

Mevsim şartlarına göre lastiklerinizi değiştirmeniz ve mevcut lastiklerinizi de saklamanız mı gerekiyor? Dert etmeyin. Uzman ekiplerimiz ile kış lastiklerinizi tam zamanında takalım, bahar gelip de tekrar lastiklerinizi değiştirene kadar ki sürede de mevcut lastiklerinizi saklayalım.

HASAR YÖNETİMİ

Herhangi bir hasar durumunda üzülmeyin! Çağrı merkezimiz ve Murat Filo Web Sitemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çözüm elinizin altında.

HGS YÖNETİMİ

HGS için bürokratik işlemlerle, git gel süreçlerle uğraşmak istemiyor musunuz? Zahmet etmeyin. HGS ile ilgili tüm işlemleri, Murat Filo'nun uzman ekipleri sizin için yönetsin.

MTV YÖNETİMİ

Artık MTV sizin için bir yük olmaktan çıkacak. MTV'niz Murat Filo’dan, aracınızın keyfini sürmek sizden.

SİGORTA HİZMETLERİ

Sigortanız da Murat Filo’dan. Kaza durumunda yasal bir zorunluluk olan sigorta ihtiyacınız da Murat Filo hizmet paketi kapsamında.