MURAT FİLO HAKKINDA

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin metropol şehri Gaziantep'te, yılların bizlere kazandırdığı deneyimle kurduğumuz Murat Filo, ekonomik araç modelleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Güvenilir ve yasal prosedürler çerçevesinde uyguladığımız kiralama hizmeti ile bilinirliğimiz her geçen gün biraz daha artmaya devam ederken kendimizi sektörümüzde geliştirmeye devam ediyoruz

Gaziantep merkez ofisimizin yanı sıra Gaziantep Havalimanı, Kilis merkez ofis ve Gaziantep Otogar'dan da araçlarımızı teslim alabilirsiniz. Araçlarımızın tüm servis bakımları, sigorta ve prosedür işlemlerini titizlikle takip ediyor ve sizleri sorunlar ile karşı karşıya bırakmıyoruz.

Kurumsal ve filo araç kiralama hizmetimiz için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİREYSEL KİRALAMA

Bir araç sahibi olmanın ne kadar da çok avantajı var, değil mi? Gideceğiniz yere istediğiniz yoldan, tam zamanında ulaşmanın konforu hiçbir şeye değişilmez. Üstelik artık bu konforu yaşamak için ille de araç satın almanız gerekmez.

Murat Filo’dan bireysel olarak uzun dönemli araç kiraladığınızda, birçok avantajı aynı anda yaşar, araç sahibi olmanın yükümlülükleri olmadan istediğiniz araca kavuşursunuz.

KURUMSAL KİRALAMA

Eğer kurumsal araç kiralama firmanız size mükemmel bir hizmet sunmaz ise sizin yaşayacağınız olumsuzlukları en iyi biz anlarız. Bu yüzden sizi yarı yolda bırakmayacak premium sürüş keyfi yaşayacağınız hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Artık yolculuk sizin için Murat Filo ile beraber bir keyif olacaktır.

Murat Filo olarak zamanın sizin için değerinin farkındayız, bu yüzden güler yüzlü hizmetimizi size en hızlı yoldan sunmayı amaçlıyoruz.

FİLO KİRALAMA

Şirketinizde kullandığınız araçları satın almak yerine sizlere çok daha avantaj sağlayacak şekilde Murat Filo'dan uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz. Bu şekilde operasyonu yönetmenize, ikinci el riski almanıza ve yüklü bir miktarda sermayeyi bağlamanıza gerek kalmadan araç kiralamanıza olanak veren bir operasyonal hizmettir.

Araçlarımızın kiralama koşullarını okumak için buraya tıklayınız!

REZERVASYON FORMU

7/24 YOL YARDIM HİZMETİ

ŞİRKETLERE ÖZEL İNDİRİMLER

GÜVENLİ HİZMET ANLAYIŞI

OTOGAR / HAVALİMANI TESLİMİ